Prsten dračí duše

Novinka
Prsten dračí duše
1 288 Kč –9 %

Přesná velikost 53,4 a průměr je 17mm.
Váha šperku je 6,2 gramu.

Materiál: stříbro 925/1000

Všechy šperky jsou baleny do ručně vyráběných papírových krabiček, které tvoří naše dcera Anička (6 let) :-)

1 166 Kč
Skladem

Někdy na počátku věků, kdy zemi ještě vládli draci, byl či nebyl jeden mocný čaroděj, říkejme mu Pantoflix, velice nerad, že musí ohýbat hřbet před těmito mocnými stvořeními a tak se pokusil pomocí léčky, kterou tady nebudu popisovat, zajmout duši jednoho z draků do kamane, červeného křišťálu, jeho kouzelného prstenu, to se mu nakonec po velkém boji přece jen povedlo a tak díky tomu tento prsten pomáhá jeho nositeli s mnoha zdravotními neduhy :)

 Užití - síla, ochrana, meditace, harmonie, léčení
Vlastnosti - projektivní i receptivní kámen, přiřazen planetě Slunce a Měsíc a elementu ohně a vody.
Je to univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie.
Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny. Působí na korunní čakru a ostatní čistí. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Lze ho použít jako regulátor pro ostatní kameny.
Léčebné využití - vhodný na všechny zdravotní problémy, 
včetně problémů duše. Tiší bolesti hlavy a zubů, neurologické a střevní potíže, nevolnosti, podporuje zažívací trakt, posiluje imunitu, uvádí tělo do rovnováhy, zvyšuje laktaci.

Kód Kód: 102
Jméno značky: Stribrenka
Kategorie: Prsteny
Záruka: doživotní